اتلتیکو مادرید ۲(۲) – رئال مادرید ۱(۴)/تکرار فینال ۹۸ در کاردیف


رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۲-۱ مغلوب اتلتیکو مادرید شد اما در مجموع دو دیدار ۴-۲ به برتری رسید و راهی دیدار نهایی شد.


تیم های اتلتیکو مادرید و رئال مادرید در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ویسنته کالدرون به مصاف هم رفتند که شاگردان سیمئونه نتوانستند شکست سه بر صفر بازی رفت را جبران کنند و با پیروزی دو بر یک از رسیدن به فینال باز ماندند.

 
شاگردان سیمئونه بازی را توفانی آغاز کردند و پس از چند حمله در دقیقه ۱۲ دروازه رئال را باز کردند.
 
کرنر ارسالی کوکه از سمت راست، با ضربه سر عالی سائول بالاتر از رونالدو، وارد دروازه ناواس شد.
 
اتلتیکو مادرید 2(2) - رئال مادرید 1(4)/تکرار فینال 98 در کاردیف 
 
 
اتلتیکو که با زدن گل اول روحیه گرفته بود به حملاتش ادامه داد و در دقیقه ۱۵ به گل دوم رسید.
 
با خطای واران روی تورس، داور نقطه پنالتی را نشان داد و آنتوان گریزمان با یک ضربه پای چپ توپ را به گل تبدیل کرد. ناواس بر روی هر دو گل اثری روی توپ گذاشت اما موفق نشد از باز شدن دروازه جلوگیری کند.
 
اتلتیکو مادرید 2(2) - رئال مادرید 1(4)/تکرار فینال 98 در کاردیف 
 
 
 
 تیم میزبان با زدن دو گل کاملا به کامبک و جبران نتیجه بازی رفت امیدوار شد و رئال که احساس خطر می کرد از لاک دفاعی بیرون آمد و اتلتیکو را به عقب راند. شاگردان سیمئونه هم که می دانستند با دریافت یک گل همه اندوخته هایشان بر باد می رود و کاملا نامید می شوند ، عقب کشیدند تا گلی دریافت نکنند و روی ضدحمله گل سوم را به رئال بزنند.
 

در ادامه بازی متعادل تر شد و البته تا اندازه ای هم به خشونت کشیده شد؛ به طوری که داور بازی مجبور شد چند بازیکن از دو تیم را با کارت زرد جریمه کند.

اما این رئال بود که در دقیقه ۴۲، روی یک حمله غافلگیرانه به گل رسید. حرکت فوق العاده بنزما لب خط که با عبور از سد سه مدافع اتلتیکو در فضایی تنگ همراه شد و پاس به بیرون داد تا شوت زمینی کروس با واکنش خوب اوبلاک برگشت داده شود، اما ایسکو آنجا حاضر بود و با یک بغل پای ساده از چند قدمی دروازه را باز و کار اتلتی را تمام کرد.

 
 اتلتیکو مادرید 2(2) - رئال مادرید 1(4)/تکرار فینال 98 در کاردیف

 

 
 در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان نتیجه ۲-۱ به پایان رسید.
 

 دو تیم نیمه دوم را هم هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی، دو ضربه آزاد برای دو تیم در موقعیت هایی مناسب گرفته شد اما ضربات کریس رونالدو و آنتوان گریزمان تبدیل به گل نشد.

حملات دو تیم ادامه داشت و این رئال بود که می توانست در دقیقه ۵۵ توسط ایسکو به گل دوم برسد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

بازی متعادل دنبال می شد و موقعیت خاصی روی دروازه ها به وجود نمی آمد تا اینکه در دقیقه ۶۵، اتلتیکو در آستانه زدن گل سوم قرار گرفت اما دو واکنش پیاپی از کیلور ناواس در مقابل ضربات کاراسکو و گامیرو، دروازه رئال را بسته نگه داشت.

سه دقیقه بعد رئال با ضربه لوکا مودریچ به گل رسید اما داور به دلیل آفساید آن را نپذیرفت.

در دقایق پایانی کمی از ضرباهنگ بازی کاسته شد و بازیکنان اتلتیکو که امیدی به جبران نتیجه نداشتند، حملات چندانی روی دروازه رئال نداشتند اما توانستند یکی دو موقعیت خطرناک ایجاد کنند که باز هم ناواس مانع از گلزنی آنها شد و بازی در نهایت با همان نتیجه ۲-۱ به پایان رسید تا رئال با برتری ۴-۲ در مجموع دو دیدار، راهی دیدار فینال شود.

 
اتلتیکو مادرید 2(2) - رئال مادرید 1(4)/تکرار فینال 98 در کاردیف 
 
 
 
 رئال مادرید باید همچون سال ۱۹۹۸ برابر یوونتوس در دیدار فینال قرار بگیرد. دیدار که ۱۳ خرداد در شهر کاردیف ولز برگزار می شود.

منبع نوشته :yjc - chichicity.ir

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی