انیمیشن های دیزنی در گذر زمان

انیمیشن های دیزنی در گذر زمان

Walt Disney

والت دیزنی ، کاتون ، کودک، کلماتی که به هم گره خورده اند.
هنوز هم هستند افرادی که گاه و بیگاه به هر بهانه ای به تماشای کارتن می نشینند. با آمدن انیمیشن ها دیگر نیاز به خجالت نیست. محتوایی برای کودکان و بزرگسالان ، شما چطور؟ ایا کودک درونتان را سرکوب میکنید یا ازادش می گذارید؟ بگذارید کودک درونتان بار دیگر شیطنت کند مطمعن باشید ضرر نخواهید کرد. در اینجا نگاهی گذرا خواهیم داشت به انیمیشن و کارتن های کمپانی والت دیزنی. کارتن ها و انیمیشن هایی که با انها خاطرات بسیاری داریم. پس با ما همراه باشید با ” انیمیشن های دیزنی در گذر زمان “.

اولین و جدید ترین

کمپانی انیمیشن walt disney فعالیت جدی خود را سال ۱۹۳۷ با کارتون سفیدبرفی و هفت کتوله آغاز کرد. این انیمیشن ساز بزرگ امسال هم با فیلم زوتوپیا وارد بازار شد که طرفداران فراوانی هم پیدا کرد. در این حدود ۸۰ سال دیزنی بیش از ۴۵ فیلم سینمایی انیمیشنی ساخته است که همگی از بهترین‌های دنیا بوده‌اند.

اگر کارتون‌های این کمپانی را با رقبا مقایسه کنید، می‌بینید حتی فیلم‌هایی که چند سال بعد هم آمدند با انیمیشن‌های قبلی دیزنی قابل رقابت نیستند. این برتری تقریبا همیشه وجود داشته است.

کارتون ها

سال ۱۹۴۰ هم دیزنی انیمیشن پینوکیو را ساخت که بعدها هم چندین فیلم و کارتون با این موضوع ساخته شد. تحول بعدی شاید سال ۱۹۵۰ بود که این کمپانی سیندرلا را معرفی کرد و این کاراکتر هنوز هم بعد از ۶۶ سال شناخته شده است. اگر ۱۰ سال دیگر به جلو برویم به زیبای خفته می‌رسیم که سال ۱۹۵۹ ساخته شد و فروش بسیار قابل توجهی داشت.

اگرچه تمام انیمیشن‌های این کمپانی انقلابی در این صنعت بودند اما در این مسیر انیمیشن علاالدین که سال ۱۹۹۲ و شیر شاه  که سال ۱۹۹۴ ساخته شد را نباید فراموش کرد. کارتون فروزن محصول ۲۰۱۳ از دیزنی انیمیشن هم آنچنان برای کودکان جذاب بود که به سرعت تمام کیف و لباس‌های بچه‌ها را به خود اختصاص داد. در ادامه ویدئوی مربوط به کمپانی دیزنی در گذر زمان را از دست ندهید.

 

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی