باز هم قابلیتی جدید برای اینستاگرام !!!

باز هم قابلیتی جدید برای اینستاگرام !!!

اپلیکیشن محبوب اینستاگرام با اضافه کردن قابلیت های جدید سعی دارد هم بیشتر از پیش برای کاربران خود مفید باشد هم بتواند در عرصه رقابت از دیگر رقبا پیشی بگیرد و روز به روز بتواند به تعداد کاربران خود بیفزاید.

اکنون تعداد کاربران فعال اینستاگرام به حدود ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است. بخش Stories اینستاگرام مدتی است که به این اپلیکیشن اضافه شده است. با اضافه شدن این قابلیت کاربران زیادی بیشتر از پیش برای استفاده از اینستاگرام تشویق شدند.

با توجه به استقبال کاربران ازبخش Stories  ،اینستاگرام اعلام کرده است که این قسمت در تب اکسپلور اضافه خواهد شد. تب اکسپلور بخشی از اینستاگرام است که بسیار پر بازدید است و روزانه ۱۰۰ میلیون نفر از این قسمت بازدید می کنند و عکس ها و فیلم افراد دیگر را می توانند در این تب مشاهده کنند.

 استوری ها در واقع پست های موقتی هستند که بعد از ۲۴ ساعت بصورت خودکار از قسمت feed اینستاگرام حذف میشوند و کاربردهای مختلف و جذابی میتوانند داشته باشد. با توجه به اینکه اینستاگرام این قابلیت را از snap کپی رده است ،اکنون در تلاش است با اضافه کردن قابلیت هایی از رقیب خود پیشی بگیرد. 

اکنون در قابلیت جدید ایسنتاگرام تصمیم دارد که همانند فیسبوک ویدئوهای زنده را به این بخش اضافه کند.تصمیم جدید اینستاگرام در مرحله آزمایشی به سر می برد.رابط کاربری برای بخش قرار داده شده که نشان از اضافه شدن Go Insta در زمان استفاده از دوربین از طریق اپلیکیشن اینستاگرام دارد.

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی