با تلگرام خود بازی کنید !

با تلگرام خود بازی کنید !

تلگرام در نسخه جدیدش امکان بازی کردن در این برنامه را برای شما فراهم کرده است که در زمان های بیکاری می توانید با دوستان خود در تلگرام بازی کنید.با ما در ادامه همراه باشید.

حتما برای شما هم پیش آمده است که در زمان هایی که کاری برای انجام دادن ندارید متاسفانه بازی خوبی هم در گوشی ندارید و از آن جایی که گوشی شما بهترین وسیله برای سرگرم شدن است پس چرا از قابلیت های این دستگاه هوشمند استفاده نکنیم.در آخرین نسخه از تلگرام شما می توانید مینی بازی های مختلفی را با دوستان خود انجام دهید.در این بخش ما تمامی ربات هایی که مخصوص بازی کردن هستند را جمع آوزی کرده و در اختیار شما قرار داده ایم.

پیش از انجام هر کاری حتما تلگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید .برای شروع، ابتدا ربات @gamee زیر را در تلگرام خود ادد کنید.سپس چندین گزینه برای شما نمایش داده خواهد شد :

با دوستان خود بازی کنید :

با انتخاب این گزینه  تگ کردن دوستتان می توانید او را به مسابقه دعوت کنید.این ویژگی بسیار جالب است چرا که مجبور نیستید حتما با ربات بازی منید و می توانید دوستان خود را هم در بازی کردن شریک کنید.

 

انتخاب بازی بصورت تصادفی :

دومین گزینه یک بازی بصورت رندوم برای شما می آید.در واقع اگر حوصله و زمان انتخاب بازی مورد علاقه خود را ندارید بهتر است به طور رندوم بازی را انتخاب کنید.

 

بازی های جدید و بروز را تست کنید :

با انتخاب گزینه سوم لیستی از جدید ترین بازی ها نمایش داده می شود که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.اگر از انجام بازی های قبلی خسته شده اید بهتر است بازی های جدید را هم امتحان کنید.

 

آرشیو بازی ها :

گزینه چهارم لیستی از آرشیو و دسته بندی بازی ها در سبک های مختلف را نمایش خواهد داد.هر سبکی را که بخواهید در این لیست موجود هست و نگران اینکه از بازی ها خوشتان نیاد، نباشید.

 

رکورد :

گزینه ای که کنار آن عکس کاپ می باشد برای نمایش رکورد شما در بازی های است.در این قسمت شما می توانید تمام رکوردهای ثبت شده در هر بازی را برای خود ببینید و به این طریق با دوستان خود رقابت کنید.

همچنین شما برای بازی کردن در تلگرام می توانید تمامی ربات های زیر را برروی تلگرام خود نصب کنید : 

‏👾 @gamee

‏🎲 @gamebot

‏🎭 @ludeiBot

‏🎮 @GamesHDBot

‏🎳 @awesomebot

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی