بهترین بازی های اندروید و آی او اس در هفته گذشته

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که علاقه مند به بازی های هیجان انگیز هستید،نیازی نیست از بین صدها بازی مختلف جست و جو کنید تا بازی مورد علاقه خود را پیدا کنید. در این مقاله بهترین بازی های معرفی شده اندروید و آی او اس در هفته گذشته را مورد بررسی قرار میدهیم.

 NBA 2K17

NBA 2K17 یکی از بازی های سبک ورزشی است که توسط کمپانی Visual Concepts طراحی و ساخته شده است.اکنون NBA 2K17 با ویژگی های جدید و پیشرفت های چشم گیر بازگشته است ، از ویژگی های نسخه جدید می توان به بخش ۲k Battle اشاره کرد که در آن به یک تیم ۵ نفره تبدیل می شوید و باید در چالش های مختلف آن شرکت کنید ، در بخش گرافیک بازی پیشرفت قابل ملاحظه ایی داشته است که در ان بیش از ۷۰۰ مدل جدید بازیکن ، لباس ها ف کفش ها ایجاد شده است ،

 

 

 Ember 

 Ember نام این بازی Ember می باشد و در سال ۲۰۱۶ توسط N-Fusion Interactive ساخته شده است.این بازی دارای یک داستان سرایی حماسی بسیار زیبا است و بیش از ۳۰ کاراکتر دارد. Ember در این بازی شما باید کاراکتر خود را انتخاب کنید و به جنگ با دشمنان بروید در این بازی هر کاراکتر دارای توانایی های متفاوتی از دیگری است. Ember در این بازی انواع مختلفی از معماها قرار داده است و شما باید به خوبی از آنها عبور کنید. Ember با این بازی شما میتوانید ساعت ها سرگرم شود.

 

 

   Agartha

بازی Agartha یک بازی در حالت فرار است که ویژگی های سبک بصری بسیار جذاب  دارد و موسیقی متن فیلم صوتی همه جانبه است.  هدف این بازی دویدن و رسیدن به بیشترین مسافتی است که می‌توانید بدوید.

GunBird 2

GunBird 2 یک بازی اکشن برای دستگاه‌های اندرویدی و ای او اس است که دارای شخصیت‌های منحصربه‌فرد و داستانی جالب می‌باشد. در این بازی هر شخصیت دارای داستان مخصوص به خود و پایان ویژه می‌باشد. جاذبه بی‌نهایت این بازی با سایر بازی‌های پروازی ساده تفاوت دارد و ساعت ها شما را سرگرم میکندو ای امکان نیز برای شما فراهم می شود که با دیگر کاربران نیز در ارتباط باشید.

 

منبع نوشته :beroozresani-chichicity news

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی