Header
Header
Header

حضور ۴۱ میلیونی مردم در انتخابات گامی در جهت توسعه و سرافرازی ایران بود/ خود را متعهد به برنامه اعلام شده‌ می‌دانم

روحانی در گفتگوی تلویزیونی:


رئیس جمهور منتخب گفت: حضور ۴۱ میلیونی مردم در انتخابات گامی در جهت توسعه و سرافرازی ایران بود.


حسن روحانی رئیس جمهور منتخب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شبکه خبر اظهار داشت: سلام و دردو خالصانه من بر ملت شریف ایران که با حضور و مشارکت گسترده و معنادار خود در انتخابات گامی بلند در راستای سرافرازی ایران عزیز برداشتند.

وی افزود: بیش از ۴۱ میلیون رأی شما تاریخ کشور را از  توقف و تردید درآورد و ایران را در تداوم راه توسعه، سرافرازی و ترقی قرار داد شما دیروز به همه آن‌ها که ما را به بازگشت به گذشته و توقف در شرایط فعلی می‌خواندند نه گفتید و زمانه‌ را به جلو راندید. مشارکت تاریخی شما در پای صندوق‌های رأی فارغ از آن که در این رقابتی‌ترین انتخابات تاریخ ایران به چه کسی رأی می‌دهید شگفتی‌ساز شد.

روحانی بیان داشت: اعتماد دوباره شما به بنده سبب شد که بار سنگینی را بر دوش خویش احساس کنم و امیدوارم وکیل شایسته‌ای برای نمایندگی مطالبات شما مردم عزیز ایران باشم شما با این رأی نشان دادید که ملتی یکپارچه هستید که با وجود قطب‌بندی‌های سیاسی هیچکس نمی‌تواند شما را به ورطه مزاح‌های بیهوده طبقاتی، قومیتی، فرقه‌ای، قبلیه‌ای، شهری و یا روستایی بکشاند.

رئیس جمهور منتخب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: رأی منسجم شما در همه مناطق کشور نشان داد که یک ملت هستید و یک دولت دارید و یک رئیس جمهور می‌خواهید که رئیس جمهور همه است و صد البته خادم همه مردم باشد. درودم بر همه جوانان، دختران، پسران، مردان و زنان شهری و روستایی در سرزمین پرستاره ایران باد.

رئیس قوه مجریه افزود: درود بر معلمان؛ دانشجویان، هنرمندان، اصحاب رسانه، ورزشکاران، کارآفرینان، کشاورزان، صنعتگران، کارگران و کارمندان که با ایجاد موج خروشان بی‌نظیر به استقبال دولت دوازدهم شتافتند.

وی ادامه داد: سلام و درودم بر رهبری فرهیخته انقلاب اسلامی که حکیمانه و مشوقانه امواج پر تلاطم انتخابات را آنچنان به ساحل آرامش هدایت کردند که شور و هیجان رقابت‌های انتخاباتی در نهایت به صندوق عزت و استقلال و اقتدار ملت هدایت کردید.

روحانی افزود: من حق همه مخالفان خود را به رسمیت می‌شناسم؛ مردمسالاری دینی و اسلام رحمانی یعنی همین. خود را متعهد به برنامه اعلام شده‌ام و همه آنچه با مردم مطرح کردم می‌دانم.
 

منبع نوشته :yjc - chichicity.ir

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی