Header
Header
Header
درخشش برندها در جشنواره کن/اینستامُد
درخشش برندها در جشنواره کن/اینستامُد

درخشش برندها در جشنواره کن/اینستامُد

علاقمندان به دنیای مُد، دوست دارند همیشه به‌ روز باشند و از آخرین اخبار مد و کالکشن‌های جدید باخبر باشند. یکی از راه‌های به روز بودن و اطلاع از آخرین اخبار، اینستاگرام است. آخرین پست‌های اینستاگرامی طراحان و برندهای مطرح دنیای مُد را برای شما قرار خواهیم داد. اینبار با طراحان مد در جشنواره کن همراه شما خواهیم بود.

همانطور که در تصویر شماره یک در گالری بالا می‌بینید، برند دیور در صفحه‌ی اینستاگرامش نوشت:« هرکدام از طراحی‌های دیور، برای اینکه به طرح‌های ماریا گرازیا زندگی ببخشند، نیازمند ظرافت و دقت هستند. در اینجا، دقت و ظرافت کارکنان ما را می‌بینید که در حال کار کردن بر روی لباس شارلیز ترون، برای جشنواره کن هستند. در تصویر دوم می‌بینید که دیور از کالین فارل، هنرپیشه‌ی آمریکایی نیز تصویری با لباس این برند در جشنواره کن به نمایش گذاشته است. جاش هارتنت نیز از دیگر سلبریتی‌هایی بود که با کت و شلواری از برند دیور، بر روی فرش قرمز ظاهر شده بود.

elie%201.png

 الی صعب با انتشار این تصویر در صفحه اینستاگرامش، از این سوییت هتل مارتینز، به عنوان بهشتی برای کوتورها نام برد.« بهشتی برای لباس‌های سفارشی یا کوتور که ما در طول جشنواره‌های کن به آن خانه هم می‌گوییم.»

tom%20ford%201.png

جیک جیننهال، هنرپیشه پرطرفدار هالیوود، با کت و شلواری از طراحی‌های برند تام فورد در جشنواره‌ی کن شرکت کرده بود.

ysl%201.pngایزابل هوپرت، با لباسی از طراحی‌های برند ایو سنت لارن در جشنواره کن شرکت کرده بود.

gucci%20cannes%202.pngایزابل هوپرت در مراسم دیگری از جشنواره‌ی کن با لباسی از برند گوچی حاضر شد. این لباس حریر و پلیسه، از پشت گلدوزی و اپلیکه شده و از کالکشن پاییز ۲۰۱۷ گوچی انتخاب شده است.

gucci%20cannes.pngسلما حایک، با لباسی از طراحی‌های برند گوچی که از کالکشن زمستان ۲۰۱۷ گوچی انتخاب شده بود در یکی از مراسم‌های جشنواره کن شرکت کرد. این لباس حریر و پلیسه است و یقه‌ی پاپیونی آن، جلوه‌ی زیبا به این لباس بخشده است.

lv%20cannes%202.png

فان بینگ بینگ، هنرپیشه و مدل زیبا و معروف چینی، با لباسی گیپوردار از طراحی‌های لویی ویتون در یکی از مراسم‌های جشنواره کن ظاهر شد.

lv%20cannes.png

جولین مور زیبا با لباس از طراحی‌های برند لویی وی‌تون در مراسم فرش قرمز هفتادمین جشنواره کن شرکت کرد.

ralph%20cannes.pngاین بار به سراغ یک اکسسوری می‌رویم. مونیکا بلوچی، با عینکی از کالکشن دکو از برند رالف لارن بر روی فرش قرمز ظاهر شد.

lily.pngصحبت از جشنواره کن شد و بد نیست نگاهی بیاندازیم به صفحه لیلی رز دپ، دختر جانی دپ که با لباسی از برند شنل روی فرش قرمز ظاهر شد. او تصویری از خود و اصغر فرهادی منتشر کرد و نوشت:« افتخار این را داشتم که جشنواره کن را در کنار اصغر فرهادی بزرگ افتتاح کنم. ممنونم از اینکه من را دعوت کردید.»

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی