زندانی که تبدیل به هتل آزادی شد!

اولین چیزی که از واژه زندان به نظر می رسد چیست؟ قفل شدن، محرومیت و زمان از دست رفته. تعداد کمی از مردم واقعا می توانند با این قضیه همدردی کنند و دنیای یک زندانی را درک کنند. ثروت واقعی که هتل آزادی به میهمانان ارائه می دهد، سه عنصر عقب نشینی، تمرکز و زمان جدید می باشد و احساس خوب و استایل زندگی در یک ساختمان تاریخی را بدون احساس اضطراب در اختیار می گذارد.
ساختمان واقع در Offenburg در سال ۱۸۴۳ تحت Grand Duke Leopold von Baden ساخته شد و در ابتدا توانست ۴۰ زندانی را جای دهد. پس از شکست انقلاب بادن از ۱۸۴۸/۱۸۴۹، انقلابیون آفنبورگ در آنجا زندانی شدند. منشا زندان با صنعتی شدن در آلمان روبه رو می شود که به همین دلیل در طراحی داخلی این ساختمان از متریال قوی و سطوح خاکستری تیره استفاده شده است.

هتل آزادی در آلمان
به طور کلی عناصر اصلی زندان سابق در سراسر هتل دیده می شود و در این راستا درب های قدیمی سلول برای اتاق ها مجددا مورد استفاده قرار گرفتند. همچنین دریچه هایی که روی درب ها به منظور دریافت وعده های غذایی در نظر گرفته می شد، در تداعی سناریو زندان سابق در هتل بسیار فاحش هستند. حتی نورپردازی در راه پله ها نیز به گذشته اشاره دارند: بدین صورت که لامپ های افقی شبیه به نردبان در فضا قرار گرفته اند تا اگر زندانی قصد فرار داشته باشد دیده شود.
این هتل شامل دو ساختمان جداگانه و یک ساختار شیشه ای جدید است که دارای ۳۸ اتاق و سوئیت، فضای عمومی، سالن کنفرانس، رستوران، کافی شاپ و لابی در مکعب شیشه ای می باشد. همچنین یک کتابخانه بزرگ میان چندین طبقه با ویژگی آکوستیک طراحی شده که تم زمان را در سه آیتم بازگو می کند: زمان برای انعکاس، زمان برای یک کتاب خوب و زمان برای زندگی در لحظه.
هتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمانهتل آزادی در آلمان

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی