لرزان شدن نیمکت استقلال، على منصور رفتنى مى شود؟/ تمرین آبى ها تعطیل شد.

لرزان شدن نیمکت استقلال، على منصور رفتنى مى شود؟/ تمرین آبى ها تعطیل شد.

شنیده ها حاکى از آن است که منصوریان تنها تا پایان بازى هفته پانزدهم براى برد و تقویت تیم فرصت خواهد داشت.


باوجود حمایتى که در ابتداى فصل از سوى مدیران استقلال و همچنین هواداران این تیم براى حضور منصوریان روى نیمکت آبى ها صورت گرفت، اما در نهایت سرمربى استقلال تا به اینجاى کار نتوانسته عملکرد مناسبى را ارائه دهد.

شکست مقابل نفت در جام حذفی باعث شد تا منصوریان و کادرش زیر فشار انتقادات قرار گیرند و شنیده ها حاکى از آن است که طبق تصمیم مدیران استقلال کادر فنى تنها تا پایان هفته پانزدهم فرصت دارد تا نتیجه قابل قبولى را کسب کند، در غیر این صورت تغییرات اساسى در نیمکت آبى رخ خواهد داد .
طبق شنیده ها منصوریان در صورت شکست در بازى مقابل سپاهان تا حدودى جایگاهش را از دست خواهد داد و به طور حتم مسئولان باشگاه استقلال تصمیم جدى براى نیمکت استقلال خواهند گرفت .
از گزینه های مختلفی برای جانشینی منصوریان نام برده می شود. فیلیکس ماگات مربى سابق بایرن یکى از گزینه هاى جدى براى نیمکت استقلال است .
از طرفى اسکوچیچ، مربی سابق فولاد نیز در ۲ سال اخیر جزو گزینه های همیشگی استقلال بوده و براى سرمربیگرى آبى ها مد نظر مسئولان این باشگاه است،  همچنین کرانچار از دیگر گزینه هایى است که در صورت باخت استقلال در هفته پانزدهم مى تواند به عنوان سرمربى آبى ها انتخاب شود.
با توجه به مطالب ذکر شده  تکلیف نیمکت استقلال تا حدودی مشخص شده است و در صورت شکست مقابل سپاهان تغییراتی را شاهد خواهیم بود.
*برگزارى مجمع عمومى باشگاه استقلال 
با توجه به هماهنگى هاى صورت گرفته قرار است مجمع عمومی باشگاه طى روزهاى آینده تشکیل شود و این طور که شواهد نشان مى دهد هیئت مدیره این باشگاه تغییر و تحولاتی خواهد داشت که در این مجمع به صورت رسمی اعلام می شود.
مسعود معینی از عضویت در هیئت مدیره باشگاه استقلال استعفاد داد و نفر پنجم هیئت مدیره این باشگاه که قرار است به جای مرحوم منصور پورحیدری به جمع مدیران باشگاه آبی‌پوش پایتخت اضافه شود، هنوز مشخص نشده است.
*تمرین امروز استقلال تعطیل است 
طبق اعلام کادر فنى استقلال، تمرین امروز آبى پوشان تعطیل است و بازیکنان امروز به استراحت خواهند پرداخت .
تمرین استقلالى ها براى بازى مقابل سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر از فردا پیگیرى می شود.
*برنامه سفر تیم استقلال به اصفهان                
تیم فوتبال استقلال ساعت ١۵:٣٠ شنبه تهران را به مقصد اصفهان ترک خواهد کرد سپس اردوى پیش از بازى با سپاهان را در هتل اطلس شاهین شهر بر پا خواهد کرد و پس از اتمام مسابقه ساعت ٢٢:۴۵اصفهان را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.
گفتنی است: دیدار سپاهان – استقلال یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.

منبع نوشته :yjc-chichicity news

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی