ملی پوشان نوجوان مجوز حضور در جام جهانی ۲۰۱۷ را کسب کردند


تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان توانست با نتیجه پرگل ۵ بر صفر ویتنام را شکست دهد و ضمن حضور در مرحله نیمه نهایی مجوز حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ هند را نیز کسب کند.


تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان و ویتنام در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا از ساعت ۱۴ با قضاوت کیمورا هیرویو کو از ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت شاگردان چمنیان توانستند با نتیجه  پرگل ۵ بر صفر ویتنام را شکست دهند و ضمن صعود به مرحله نیمه‌ نهایی مجوز حضور در جام جهانی ۲۰۱۷ هند را به دست آوردند.
گلهای این دیدار الهیار صیادمنش در دقایق  ۳۰ و ۷۲، محمد قادری دقیقه ۴۷، علیرضا اسدآبادی دقیقه ۶۲، امیرحسین خدامرادی  را وارد دروازه حریف کرد. همچنین وحید نامداری در دقیقه ۲۵، امیرحسین خدامرادی در دقیقه ۵۵ از داور این دیدار کارت زرد دریافت کرد.
علی غلامزاده، طاها شریعتی، سعید آهنی (۸۰ احمد دواسری)، امیر حسین اسماعیل زاده، امیرحسین خدامرادی، محمد شریفی، محمد غبیشاوی، محمد قادری، وحید نامداری (۴۶ علیرضا اسدآبادی) ، الهیار صیادمنش و احمدرضا جلالی بازیکنانی بودند که امروز در این دیدار به مصاف ویتنام رفتند.
لازم به توضیح است تیم ملی نوجوانان در مرحله نیمه نهایی باید روز پنجشنبه ۸ مهرماه به مصاف برنده دیدار ازبکستان و عراق برود.

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی