واکنش «عارف» به پروژه عبور از «روحانی»/استیضاح هیچ وزیری در دستور کار نیست

رئیس فراکسیون امید به موضوع “پروژه عبور از روحانی” که از سوی برخی اصولگرایان و اصلاح‌طلبان تندرو مطرح شده، واکنش نشان داد.

واکنش «عارف» به پروژه عبور از «روحانی»/ در مورد حمایت از روحانی در انتخابات 96 در آینده تصمیم‌گیری می‌کنیم“محمدرضا عارف” نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار مجلسگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره طرح استیضاح وزیر کار که از سوی یک عضو فراکسیون امید مطرح شده است، گفت: فراکسیون امید، استیضاح هیچ وزیری را در دستور کار ندارد.

وی افزود: فعلاً استیضاح هیچ وزیری را پیگیری نمی‌کنیم و می‌خواهیم با دولت تعامل کنیم.

رئیس فراکسیون امید مجلس، با بیان اینکه به دنبال بحث و ارزیابی برخی اقدامات دولت هستیم، تأکید کرد: اگر نیاز باشد، از ابزارهای نظارتی برای دولت استفاده می‌کنیم.

عارف در ادامه در پاسخ به سوالی درباره تغییرات کابینه روحانی بیان داشت: جامعه توقع دارد تا کابینه حسن روحانی در سطوح مدیریتی بالا و میانی، تغییراتی داشته باشد که انتظار داریم دولت به این توقع مردم توجه کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، همچنین در پاسخ به سوال دیگری درباره موضوع “پروژه عبور از روحانی” که از سوی برخی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان تندرو مطرح می‌شود و اینکه آیا این موضوع در دستور کار اصلاح‌طلبان قرار دارد یا خیر، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان همیشه حامی دولت بوده‌اند و از سال ۱۳۹۲ تا به حالریال از دولت حمایت کرده‌اند.

عارف در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا اصلاح‌طلبان، قصد حمایت از حسن روحانی در انتخابات سال ۹۶ را دارند یا خیر نیز گفت: در این زمینه، در آینده تصمیم‌گیری می‌شود و تاکنون هیچ کدام از جریان‌های سیاسی درباره انتخابات موضع‌گیری نکرده‌اند.

منبع نوشته :yjc

مطالب مرتبط:

اولین مولتی نیوز ایران اخبار روز ،زیبای، تکنولوژی،دانلود اهنگ،فیلم،سرگرمی،ورزشی